biuro@isp4trucks.com

Od początku naszej działalności przywiązujemy najwyższą wagę do jakości naszych produktów. Wij selecteren onze leveranciers zorgvuldig, voeren wij uit regelmatige kwaliteitsaudits, meertraps wij beheersen het productieproces oraz jakość produktu finalnego.

Doskonale wiemy jak naprawić plandekę. Taka naprawa – w trudnej rzeczywistości transportowej – musi być szybka i skuteczna. Jest ona możliwa tylko wtedy, gdy stosuje się najlepsze zestawy do naprawy plandek marki Isp4trucks® . Dlatego starannie dobieramy dostawców materiałów plandekowych oraz kleju, aby tworzyć niezawodne rozwiązania, które sprawdzą się w najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

Naszą domeną nie jest tylko naprawa plandeki, ale również wytwarzanie wysokiej jakości zabezpieczeń antykradzieżowych. Wiemy jak zabezpieczyć zbiornik paliwa przed kradzieżą, jak zabezpieczyć drzwi kabiny kierowcy podczas pauzy oraz przede wszystkim jak zabezpieczyć przestrzeń ładunkową przed dostępem osób nieuprawnionych.

Nasze produkty zyskały olbrzymie uznanie nie tylko w Polsce, ale na 19 europejskich rynkach. Słyszeliśmy już w kilkunastu językach: „…. Wasza taśma do naprawy plandeki, uratowała nas w trasie… „, ” Wasze zabezpieczenia antykradzieżowe paliwa naprawdę działają”. To nas motywuje, nakręca do działania i daje niesamowitą satysfakcję z tego co robimy każdego dnia.

Dodatkowo zastrzegliśmy markę Isp4trucks®, po to, aby „polski produkt” był gwarancją jakości i solidności. Ochrona prawna znaku towarowego w znacznym stopniu ograniczy ryzyko nieautoryzowanego kopiowania produktów marki Isp4trucks.

Szerokości i do zobaczenia na trasie #isp4trucks #logistyka #transport #spedycja #polskamarka