biuro@isp4trucks.com

Oprava plachty – jak se na ni na silnici dobře připravit?

Naprawa plandeki w trasie, jak się do tego przygotować?

 

Tradičně je začátek nového roku obdobím, kdy pozorujeme velmi vysoký počet prořezaných autoplachet. Hlavním důvodem tohoto jevu jsou bezesporu události související s pokusem o krádež, méně často s přirozeným poškozením při běžném užívání vozidla. Situace není tak vážná, když máme možnost plachtu opravit na přepravní základně, ale co dělat, když k takovému poškození na silnici dojde?

 

Kosztowna naprawa plandeki, czy istnieje alternatywa?

 

Prawdziwą zmorą kierowców i właścicieli firm transportowych jest zauważenie rozciętej plandeki naczepy po nocy spędzonej na parkingu lub odmowa załadunku z powodu zidentyfikowania uszkodzonej plandeki przez załadowcę. W obu tych przypadkach naprawa plandeki musi być wykonana na tyle szybko, aby proces dostawy ładunku przebiegł sprawnie. Ilość serwisów na drogowej mapie Europy, które wykonują stacjonarne naprawy plandek jest mocno ograniczona, a z tego powodu dojazd do nich czasochłonny i kosztowny, a dochodzi do tego jeszcze koszt samej usługi naprawy. Coraz więcej kierowców i właścicieli firm już wie, że naprawa plandek samochodowych nie musi być droga, ani czasochłonna – gdy zaufa się specjalistom. Z myślą o takich właśnie sytuacjach, gdy plandeka wymaga naprawy, stworzyliśmy zestawy naprawcze do plandek. Zestawy dedykowane są do plandek wszelkiego rodzaju, zarówno tych starszych i użytkowanych dłużej jak i zupełnie nowych. Umożliwiają one samodzielną naprawę przez kierowcę, który może skleić plandekę w każdych warunkach atmosferycznych niezależnie od miejsca wystąpienia zdarzenia. Co istotne, bo w transporcie najważniejszy jest czas, całkowity czas naprawy uszkodzenia plandeki nie zajmie więcej niż 5 minut. Jesteśmy expertami w szybkiej, samodzielnej naprawie plandek, dlatego wiemy też, że uszkodzenia plandek są różne. Przygotowaliśmy w związku z tym zróżnicowane portfolio výrobky na opravu plachetkteré jsou dostupné ve 4 různých velikostech a 20 barevných provedeních. Celek je vyroben z kvalitní PVC plachty a ultrapevného lepidla s polyesterovým vláknem.

 

Naprawa plandeki w trasie, szybko, tanio i solidnie

 

Niezależnie jak bardzo dbamy o nasz pojazd, nie mamy wpływu na zdarzenia, które mogą wpłynąć na uszkodzenie poszycia plandeki. Nie zawsze istnieje możliwość zaparkowania auta w bezpiecznym miejscu, nie zawsze też będziemy mieli tyle szczęścia, żeby unikać zdarzeń o charakterze rabunkowym. Możemy jednak przygotować się na tę okoliczność i mieć zawsze ze sobą w kabinie zestawy do samodzielnej naprawy plandeki w trasie od ISP4TRUCKS. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzimy czas i pieniądze, a naprawa wykonana z użyciem zestawu R-Plast jest niezwykle trwała, co potwierdzają tysiące klientów i właścicieli firm, do których od lat dostarczamy rozwiązania dotyczące naprawy plandek.

 

Zestawy do naprawy plandek w trasie. To się naprawdę opłaca.

W zasadzie moglibyśmy odpowiedzieć „tak” i na tym zakończyć. Jak inaczej nazwać zatem fakt, iż w każdych warunkach atmosferycznych, o każdej porze dnia i nocy, w dowolnym miejscu globy można w ciągu kilku minut naprawić plandekę zestawami do naprawy plandek. Cała naprawa trwa nie dłużej niż 5 minut, a jeśli zostanie wykonana zgodnie zgodnie z wytycznymi będzie trwała na około 36 miesięcy. Jaki mamy inny wybór? Dojechać w środku nocy autostradą do punktu usługowego, który otworzy się rano. Poczekać na swoją kolejkę, zapłacić za usługę (która za granicami Polski wynieść może nawet 300 Euro) i powrócić w trasę. Wtedy okazuje się, że straciliśmy nie tylko pieniądze, ale również czas. Ładunek zapewne nie zostanie dostarczony na czas, a to może odbić się na zaufaniu Klientów do firmy transportowej.

 

Tysiące użytkowników w 20 krajach

Jakość zestawów do naprawy plandek od Isp4Trucks sprawdziły już setki tysięcy kierowców w 20 krajach w Europie. Codziennie słyszymy opinię, że zestawy do naprawy plandek naprawdę działają i jest to najtańszy i najlepszy sposób jak naprawić plandekę w trasie.

 

Jak naprawić plandekę zestawami do naprawy plandek? Zobacz:  Naprawa plandeki krok po kroku