biuro@isp4trucks.com

Taśma do naprawy plandek to czysta oszczędność

Problem przeciętej plandeki oczyma naszych Klientów

„200 Euro, tak tyle zapłaciłem ostatnio za zgrzanie uszkodzonej plandeki we Włoszech, bo z powodu rozdarcia poszycia plandeki odmówiono mi załadunku, ta Wasza taśma do naprawy plandek by się wtedy przydała” – taki telefon odebraliśmy przed chwilą. „To się już nie powtórzy – wysyłamy Panu nasze łaty do plandek” – odparliśmy i po ustaleniu RAL plandeki i adresu wysyłki przekazaliśmy zlecenie na produkcję.

Takich telefonów i maili jest naprawdę dużo. Zwłaszcza teraz, gdy rynek transportowy powoli powraca do normalności w czasach Covid-19. Uszkodzona plandeka może stanowić poważny problem oraz zagrożenie podczas transportowania ładunku. Jest na to proste rozwiązanie: taśma do naprawy plandek. Będąc w dalekiej trasie kierowca może mieć znaczne trudności z samodzielną naprawą plandeki, a dojazd do specjalistycznego warsztatu niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia towaru. Jak właściwie przygotować się na takie sytuacje? Warto mieć ze sobą specjalistyczne gotowy zestaw w postaci taśmy do naprawy plandek naszej produkcji, który umożliwi samodzielną naprawę uszkodzeń i zagwarantuje bezpieczeństwo przewożonego ładunku!

Jak naprawić plandekę ? Taśma do naprawy plandek – oto rozwiązanie

Chcete-li provést nezávislou a účinnou opravu autoplachty, nezapomeňte, že pro dosažení estetického efektu se doporučuje opravný zásah zevnitř autoplachty. Zaparkujte své auto na pohodlném a bezpečném místě a poté:

  • Użyj papieru ściernego do zmatowienia powierzchni wokół usterki – wykonana naprawa będzie dużo bardziej trwała.
  • Odtłuść plandekę dołączonymi chusteczkami z alkoholem izopropylowym – dla lepszego oczyszczenia powierzchni, zalecamy użycie dwóch chusteczek. Po odtłuszczeniu poczekaj 2-3 minuty, aby alkohol mógł odparować.
  • Nalepte opravnou sadu na očištěnou plachtu. Vyberte náplast o 2-3 centimetry větší, než je plocha defektu. Odstraňte ochrannou vrstvu a zakryjte poškození.
  • A hotovo! Kdo tentokrát stojí v cestě.

A pro trochu větší opravy doporučujeme opravné válečky s hustotou materiálu 630 g/m2 k dispozici ve dvou velikostech:

  • Rozměr 22 cm x 220 cm
  • Rozměr 14 cm x 220 cm

Sady i opravné role jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů v 19 barevných variantách, aby co nejúčinněji ochránily a sladily vaši plachtu.

Taśma do naprawy plandek to nie wszystko, już niedługo pokażemy Wam jak solidne są inne nasze produkty: akcesoria do samochodów ciężarowych, zabezpieczenia antykradzieżowe tir, kompresorové chladničkyzabezpečení návěsů a zabezpieczenia paliwa

Przeczytaj: Rozpruwacze plandek znowu w akcji