biuro@isp4trucks.com

Accessoires pour la sécurisation des camions

Bezpieczne przewożenie towaru to priorytet każdej firmy transportowej. Odpowiedzialność za powierzony ładunek spoczywa w dużej mierze na kierowcy, który wiezie towar. Jesteśmy producentem zabezpieczeń dla TIRów, które znacznie ułatwiają codzienną pracę w transporcie. Z naszymi produktami transport bezpiecznie dotrze do klienta. Pomagamy także w sytuacjach awaryjnych. Nasz zestaw do naprawy planek może okazać się niezbędnym narzędziem do szybkiego rozwiązania problemu.

Zabezpieczenia antykradzieżowe paliwa

Powszechnym problemem, który dotyczy kierowców, jest kradzież paliwa ze zbiornika. Można się jednak skutecznie przed tym ochronić. Nasz zestaw antykradzieżowy do paliwa zabezpiecza bak przed niepowołanym dostaniem się do jego zawartości. Nakładka montowana na wlew wraz z wysokiej jakości kłódką chronią paliwo przed kradzieżą. Ten prosty w konstrukcji mechanizm znacznie utrudnia możliwość ingerencji w zbiornik.

Zabezpieczenia antykradzieżowe tir

Ochrona ładunku, który znajduje się w samochodzie, powinna być priorytetem. Nasz zestaw montowany do drzwi naczepy stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed dostaniem się do zawartości. Fabryczne zamki mogą okazać się niewystarczające, dlatego warto zamontować dodatkowy mechanizm. Nasza nakładka zawiera solidy korpus, który znacznie utrudnia rozwiercenie. Wysokiej jakości kłódka antywłamaniowa chroni przed zbyt łatwym dostaniem się do wnętrza.

Zestawy do naprawy plandek

Niesprzyjające warunki pogodowe lub inne losowe sytuacje podczas trasy mogą spowodować niespodziewane uszkodzenie plandeki. Z pomocą przychodzi nasz zestaw naprawczy, który zabezpieczy powstałe uszkodzenie. Solidna taśma poradzi sobie ze spojeniem materiału bez konieczności zgrzewania. Dzięki temu transport będzie mógł dotrzeć do klienta bez zbędnych opóźnień.

Nasze produkty wspierają efektywną pracę branży transportowej. Odpowiadają na potrzeby kierowców, którzy chcą wykonywać swoją pracę w komfortowych warunkach. Z nami można zabezpieczyć się na liczne nieprzewidziane sytuacje, z którymi można zetknąć się podczas trasy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.