biuro@isp4trucks.com

Tartozékok teherautók rögzítéséhez

Zabezpieczenia aut ciężarowych

Bezpieczne przewożenie towaru to priorytet każdej firmy transportowej. Odpowiedzialność za powierzony ładunek spoczywa w dużej mierze na kierowcy, który wiezie towar. Jesteśmy producentem zabezpieczeń dla TIRów, które znacznie ułatwiają codzienną pracę w transporcie. Z naszymi produktami transport bezpiecznie dotrze do klienta. Pomagamy także w sytuacjach awaryjnych. Nasz zestaw do naprawy plandek może okazać się niezbędnym narzędziem do szybkiego rozwiązania problemu. Sprawdź zabezpieczenia aut ciężarowych

Üzemanyag lopásgátló biztonság

Powszechnym problemem, który dotyczy kierowców, jest kradzież paliwa ze zbiornika. Można się jednak skutecznie przed tym ochronić. Nasze zabezpieczenia paliwa tir zabezpiecza bak przed niepowołanym dostaniem się do jego zawartości. Nakładka montowana na wlew wraz z wysokiej jakości kłódką chronią paliwo przed kradzieżą. Ten prosty w konstrukcji mechanizm znacznie utrudnia możliwość ingerencji w zbiornik.

Lopás elleni védelem teherautók számára

Ochrona ładunku, który znajduje się w samochodzie, powinna być priorytetem. Nasz zestaw montowany do drzwi naczepy stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed dostaniem się do zawartości. Fabryczne zamki mogą okazać się niewystarczające, dlatego warto zamontować dodatkowy mechanizm. Nasza nakładka zawiera solidy korpus, który znacznie utrudnia rozwiercenie. Wysokiej jakości kłódka antywłamaniowa chroni przed zbyt łatwym dostaniem się do wnętrza. Nasze produkty to najsolidniejsze na rynku zabezpieczenia antykradzieżowe tir.

Ponyvajavító készletek

Niesprzyjające warunki pogodowe lub inne losowe sytuacje podczas trasy mogą spowodować niespodziewane uszkodzenie plandeki. Z pomocą przychodzi nasz zestaw do naprawy plandek, który zabezpieczy powstałe uszkodzenie.  Taśma do naprawy plandek poradzi sobie ze spojeniem materiału bez konieczności zgrzewania. Dzięki temu transport będzie mógł dotrzeć do klienta bez zbędnych opóźnień.

Termékeink támogatják a szállítóipar hatékony munkáját. Megfelelnek azoknak a járművezetőknek az igényeinek, akik kényelmes körülmények között szeretnék munkájukat végezni. Nálunk számos előre nem látható helyzet ellen védekezhet, amelyekkel az útvonal során találkozhat. Meghívjuk Önt, hogy ismerje meg ajánlatunkat.

Więcej o kradzieżach ładunku w transporcie