biuro@isp4trucks.com

 

 

 

Specialistų komanda

Markę Isp4trucks® budują specjaliści różnych dziedzin. Aby tworzyć niezawodne produkty gwarantujące bezpieczeństwo oraz sprawnie docierać z ofertą do najbardziej wymagających zbudowaliśmy zespół składający się z pasjonatów motoryzacji ciężarowej. Doskonale znamy branżę ciężarową, rozumiemy wyzwania i kierunki rozwoju branży. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu wytwarzamy produkty najlepszej jakości oraz kreujemy od podstaw nowe produkty, również według indywidualnych wytycznych naszych Partnerów. Nasze produkty trafiają do Przewoźników  i największych hurtowni motoryzacyjnych w Polsce i 21 krajach Europy

 

Nasze rozwiązania – zabezpieczenia antykradzieżowe tir

Naszą specjalnością są zabezpieczenia antykradzieżowe tir z wysokiej jakości stali ocynkowanej ogniowo oraz kwasoodpornej. Nad projektem każdego rozwiązania pracują nasi konstruktorzy i projektanci, którzy mogą je dostosować do potrzeb indywidualnego klienta. Zaletą zabezpieczeń Isp4trucks® jest ich łatwy, nie wymagający ingerencji w konstrukcję naczepy montaż, precyzja wykonania i wysoka wytrzymałość. Zasada stosowania tylko surowców i rozwiązań najwyższej jakości zakupionych w większości w Polsce, jest wpisana w misję marki Isp4trucks®.

Kolejnym typem produktów klasy premium, zabezpieczającym firmy transportowe przed kradzieżą, które można nabyć w naszym sklepie, są zabezpieczenia antykradzieżowe paliwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka modeli zabezpieczeń, wyposażonych w autorskie rozwiązania zaprojektowane i wyprodukowane przez zespół Isp4trucks®.

Nasze rozwiązania – zestaw do naprawy plandek

Isp4trucks® to również produkcja wysokiej jakości zestawów do naprawy plandek. Nasze rozwiązania to niezawodne i bezpieczne wyjście w jednej z najbardziej krytycznych sytuacji, jaka może przytrafić się w trasie. Wytwarzając zestaw do naprawy plandek używamy wysokiej jakości plandeki oraz kleju najwyższej jakości (3M). Dzięki atestom surowcowym nasze zestawy są jednym z najskuteczniejszych rozwiązań na rynku, uznawanym również przez ubezpieczycieli ładunku. Tak powstaje najlepszy na rynku zestaw do naprawy plandek

 

„Isp4truck“ prekės ženklo vertybės

Od początku istnienia Isp4trucks®, chcieliśmy wspomagać firmy transportowe w najbardziej krytycznych momentach bezpieczeństwa ładunku. Naszą troską jest odpowiedź na podstawowe pytania: jak zabezpieczyć ładunek ciężarówki, jak dbać i zabezpieczać zbiornik paliwa przed kradzieżą, jak szybko i skutecznie naprawić plandekę. W odpowiedzi na te pytania powstawały nasze najlepsze rozwiązania, z których jesteśmy dumni: wysokiej jakości zestaw do naprawy plandek, zabezpieczenia antykradzieżowe tir, zabezpieczenia wlewu paliwa, zabezpieczenie zbiornika paliwa, akcesoria tir i inne, skutecznie produkty do samochodów ciężarowych. W całym procesie produkcji kładziemy olbrzymi nacisk na kontrolę jakości oraz skład i pochodzenie surowców użytych w naszych rozwiązaniach. Jesteśmy również firmą, która angażuje się w akcje społeczne, płaci podatki w Polsce i dba o środowisko naturalne.

Zobacz nasze produkty Plotiai ir iki pasimatymo kelyje