biuro@isp4trucks.com

Taśma do naprawy plandek to czysta oszczędność

Problem przeciętej plandeki oczyma naszych Klientów

„200 Euro, tak tyle zapłaciłem ostatnio za zgrzanie uszkodzonej plandeki we Włoszech, bo z powodu rozdarcia poszycia plandeki odmówiono mi załadunku, ta Wasza taśma do naprawy plandek by się wtedy przydała” – taki telefon odebraliśmy przed chwilą. „To się już nie powtórzy – wysyłamy Panu nasze łaty do plandek” – odparliśmy i po ustaleniu RAL plandeki i adresu wysyłki przekazaliśmy zlecenie na produkcję.

Takich telefonów i maili jest naprawdę dużo. Zwłaszcza teraz, gdy rynek transportowy powoli powraca do normalności w czasach Covid-19. Uszkodzona plandeka może stanowić poważny problem oraz zagrożenie podczas transportowania ładunku. Jest na to proste rozwiązanie: taśma do naprawy plandek. Będąc w dalekiej trasie kierowca może mieć znaczne trudności z samodzielną naprawą plandeki, a dojazd do specjalistycznego warsztatu niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia towaru. Jak właściwie przygotować się na takie sytuacje? Warto mieć ze sobą specjalistyczne gotowy zestaw w postaci taśmy do naprawy plandek naszej produkcji, który umożliwi samodzielną naprawę uszkodzeń i zagwarantuje bezpieczeństwo przewożonego ładunku!

Jak naprawić plandekę ? Taśma do naprawy plandek – oto rozwiązanie

Ak chcete vykonať nezávislú a efektívnu opravu autoplachty, pamätajte, že na dosiahnutie estetického efektu sa odporúča opravný zásah z vnútornej strany autoplachty. Zaparkujte svoje auto na vhodnom a bezpečnom mieste a potom:

  • Użyj papieru ściernego do zmatowienia powierzchni wokół usterki – wykonana naprawa będzie dużo bardziej trwała.
  • Odtłuść plandekę dołączonymi chusteczkami z alkoholem izopropylowym – dla lepszego oczyszczenia powierzchni, zalecamy użycie dwóch chusteczek. Po odtłuszczeniu poczekaj 2-3 minuty, aby alkohol mógł odparować.
  • Na vyčistenú plachtu nalepte opravnú súpravu. Vyberte náplasť o 2-3 centimetre väčšiu, ako je oblasť defektu. Odstráňte ochrannú vrstvu a zakryte poškodenie.
  • A hotovo! Kto v ceste tentoraz.

A pre trochu väčšie opravy odporúčame opravné valčeky s hustotou materiálu 630g/m2 dostupný v dvoch veľkostiach:

  • Rozmer 22 cm x 220 cm
  • Rozmer 14 cm x 220 cm

Sady aj opravné rolky sú vyrobené z kvalitných materiálov v 19 farebných variantoch, aby čo najefektívnejšie ochránili a zladili vašu plachtu.

Taśma do naprawy plandek to nie wszystko, już niedługo pokażemy Wam jak solidne są inne nasze produkty: akcesoria do samochodów ciężarowych, zabezpieczenia antykradzieżowe tir, kompresorové chladničkyzabezpečenie návesov a zabezpieczenia paliwa

Przeczytaj: Rozpruwacze plandek znowu w akcji