biuro@isp4trucks.com

Taśma do naprawy plandek to czysta oszczędność

Problem przeciętej plandeki oczyma naszych Klientów

„200 Euro, tak tyle zapłaciłem ostatnio za zgrzanie uszkodzonej plandeki we Włoszech, bo z powodu rozdarcia poszycia plandeki odmówiono mi załadunku, ta Wasza taśma do naprawy plandek by się wtedy przydała” – taki telefon odebraliśmy przed chwilą. „To się już nie powtórzy – wysyłamy Panu nasze łaty do plandek” – odparliśmy i po ustaleniu RAL plandeki i adresu wysyłki przekazaliśmy zlecenie na produkcję.

Takich telefonów i maili jest naprawdę dużo. Zwłaszcza teraz, gdy rynek transportowy powoli powraca do normalności w czasach Covid-19. Uszkodzona plandeka może stanowić poważny problem oraz zagrożenie podczas transportowania ładunku. Jest na to proste rozwiązanie: taśma do naprawy plandek. Będąc w dalekiej trasie kierowca może mieć znaczne trudności z samodzielną naprawą plandeki, a dojazd do specjalistycznego warsztatu niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia towaru. Jak właściwie przygotować się na takie sytuacje? Warto mieć ze sobą specjalistyczne gotowy zestaw w postaci taśmy do naprawy plandek naszej produkcji, który umożliwi samodzielną naprawę uszkodzeń i zagwarantuje bezpieczeństwo przewożonego ładunku!

Jak naprawić plandekę ? Taśma do naprawy plandek – oto rozwiązanie

Aby przeprowadzić samodzielną i sprawną naprawę plandeki samochodowej należy pamiętać, że zalecana jest interwencja korekcyjna od wewnętrznej strony plandeki, aby uzyskać estetyczny efekt . Zaparkuj samochód w dogodnym i bezpiecznym miejscu, a następnie:

  • Użyj papieru ściernego do zmatowienia powierzchni wokół usterki – wykonana naprawa będzie dużo bardziej trwała.
  • Odtłuść plandekę dołączonymi chusteczkami z alkoholem izopropylowym – dla lepszego oczyszczenia powierzchni, zalecamy użycie dwóch chusteczek. Po odtłuszczeniu poczekaj 2-3 minuty, aby alkohol mógł odparować.
  • Na oczyszczoną plandekę naklej zestaw naprawczy. Wybierz łatę o 2-3 centymetry większą niż powierzchnia usterki. Zdejmij warstwę ochronną i zakryj uszkodzenie.
  • I gotowe! Komu w drogę, temu czas.

A dla nieco większych napraw polecamy rolki naprawcze o gęstości materiału 630g/m2 dostępne w dwóch rozmiarach:

  • 22 cm x 220 cm
  • 14 cm x 220 cm

Zarówno zestawy, jak i rolki naprawcze są wykonane z wysokojakościowych materiałów w 19 wariantach kolorystycznych, aby jak najskuteczniej chronić i dopasować się do Twojej plandeki.

Taśma do naprawy plandek to nie wszystko, już niedługo pokażemy Wam jak solidne są inne nasze produkty: akcesoria do samochodów ciężarowych, zabezpieczenia antykradzieżowe tir, lodówki sprężarkowezabezpieczenia naczepy oraz zabezpieczenia paliwa

Przeczytaj: Rozpruwacze plandek znowu w akcji