biuro@isp4trucks.com

GDZIE MOŻNA ZETKNĄĆ SIĘ Z PLANDEKAMI SAMCHODOWYMI

Plandeki są wszechobecne w naszym otoczeniu. Pierwszym skojarzeniem są plandeki samochodów ciężarowych i dostawczych – to słuszne skojarzenie, w końcu tych jest najwięcej i są one najbardziej popularne. Jednakże plandeki stosowane są również w rolnictwie, na działkach, w ogródkach gastronomicznych, w roletach i rozetach. Wszędzie tam istnieje ryzyko uszkodzenia plandeki, a gdy to się wydarzy traci ona swoje właściwości funkcjonalne. Jak postąpić w sytuacji uszkodzenia plandeki, jak szybko naprawić plandekę, a przede wszystkim jak skutecznie naprawić plandekę?

ZESTAWY DO NAPRAWY PLANDEK

Odpowiedzią na pytania jak szybko naprawić plandekę i jak skutecznie naprawić plandekę są zestawy do naprawy plandek. To nic innego jak wysokiej jakości plandeka samochodowa zespolona z klejem wzmocnionym włóknem poliestrowym. Za pomocą dołączonego papieru ściernego należy zmatowić okolice rozdarcia plandeki, które następnie odtłuszczamy dołączoną do zestawu chusteczką z alkoholem. Po odparowaniu alkoholu dobieramy właściwy rozmiar łaty uwzględniając fakt, iż naklejona łata powinna być szersza niż miejsce naprawianego rozdarcia. Po naklejeniu odczekujemy 2-3 minuty, a nasza plandeka została skutecznie naprawiona. Proste prawda?

DOSTĘPNE WARIANTY ZESTAWÓW DO NAPRAWY PLANDEK

O ile uszkodzenie jest małe, możesz je szybko naprawić, używając naszego zestawu naprawczego do plandek R- Plast o wymiarach 34 cm x 44 cm lub zestawu R-Plast Multi Premium składającego się z 6 łat w rozmiarach:

  • 39 cm x 48 cm – 1 sztuka
  • 39 cm x 24 cm – 2 sztuki
  • 19,5 cm x 24 cm – 2 sztuki
  • 19,5 cm x 44 cm – 1 sztuka

A dla nieco większych napraw polecamy rolki naprawcze o gęstości materiału 630g/m2 dostępne w dwóch rozmiarach:

  • 22 cm x 220 cm
  • 14 cm x 220 cm

ISP4TRUCKS – TWÓJ TOWARZYSZ W DALEKIEJ PODRÓŻY

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo Twoje i Twojego ładunku, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Twoja podróż była maksymalnie przyjemna i spokojna. Wybierając produkty naszej marki, stajesz się ambasadorem wieloletniego doświadczenia w produkcji zestawów do naprawy plandek, systemów zabezpieczających czy wyposażenia tirów. Zespół ISP4TRUCKS to nie tylko wykwalifikowani inżynierowie rozwiązujący każdy problem, sprzedawcy dbający o kontakt z klientem czy doświadczony zespół managerów. To również Ty!

Pocięta plandeka to zazwyczaj pierwszy etap próby kradzieży towaru z ciężarówki, przeczytaj więcej o gangach okradających tiry